Продукція > WALSIN > SR04X4702FTL
SR04X4702FTL WALSIN
SR-series.pdf
Виробник: WALSIN
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 47kΩ; 100mW; ±1%; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 47kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 47kΩ; 100mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 47kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD.