SR04X474 JTL Walsin Technology Corporation
ASC_SR.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 470K OHM 5% 1/10W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 470 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 470K OHM 5% 1/10W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 470 kOhms.