Продукція > WITHWAVE CO LTD > SR085-KM1KM1-85mm
SR085-KM1KM1-85mm
SR085-KM1KM1-85mm WITHWAVE CO LTD
39c61f_c4ec22b32e3845b1a18dee651ce5c0c4.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 3.3"
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 3.346" (85.00mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Cable Type: 0.085" Semi-Rigid Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 3.3", Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 3.346" (85.00mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Cable Type: 0.085" Semi-Rigid Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.