SR201A101FAATR1
SR201A101FAATR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 100pF C0G .1LS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A101FAATR1 SR201A101FAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 100pF C0G .1LS