SR201A101GAA
SR201A101GAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 100pF C0G.
Інші пропозиції SR201A101GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A101GAA SR201A101GAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 100pF C0G