SR201A102JAT
SR201A102JAT AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 5% C0G.
Інші пропозиції SR201A102JAT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A102JAT SR201A102JAT Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 5% C0G