Продукція > AVX > SR201A102KARTR2
SR201A102KARTR2
SR201A102KARTR2 AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G (NP0) 10 % 2.54 mm
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A102KARTR2 SR201A102KARTR2 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL