SR201A122FAA
SR201A122FAA KYOCERA AVX
avx_10032019_SR-old.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1200pF C0G 0.01 Long Leads 1"min
на замовлення 919 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A122FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A122FAA SR201A122FAA Виробник : AVX avx_10032019_SR-old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1200 pF C0G(NP0) 1 % 2.54 mm
на замовлення 976 шт:
SR201A122FAA SR201A122FAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 1200PF 100V NP0 RADIAL