SR201A122JAA
SR201A122JAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1200PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 5% C0G.
Інші пропозиції SR201A122JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A122JAA SR201A122JAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 5% C0G