SR201A122KARTR1
SR201A122KARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1200PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1200pF 10% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A122KARTR1 SR201A122KARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1200pF 10% Radial