SR201A150JAR
SR201A150JAR KYOCERA AVX Components
sr-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 15pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Написати відгук