SR201A151FAA
SR201A151FAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF C0G .1LS.
Інші пропозиції SR201A151FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A151FAA SR201A151FAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF C0G .1LS