SR201A151FAATR2
SR201A151FAATR2 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF C0G .1LS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A151FAATR2- SR201A151FAATR2- Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
SR201A151FAATR2 SR201A151FAATR2 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF C0G .1LS