SR201A151GAA
SR201A151GAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF C0G.
Інші пропозиції SR201A151GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A151GAA SR201A151GAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF C0G