SR201A152FAT
SR201A152FAT AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF C0G .1LS.
Інші пропозиції SR201A152FAT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A152FAT SR201A152FAT Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF C0G .1LS