Продукція > AVX > SR201A152JAA
SR201A152JAA
SR201A152JAA AVX
avx_10032019_SR-old-1823535.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1500 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A152JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A152JAA SR201A152JAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 RADIAL