SR201A152JARTR1
SR201A152JARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1500pF 5% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A152JARTR1 SR201A152JARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1500pF 5% Radial