SR201A152KAT
SR201A152KAT AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR201A152KAT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A152KAT SR201A152KAT Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 10% C0G