SR201A182KAA
SR201A182KAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1800PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1800pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR201A182KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A182KAA SR201A182KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1800pF 10% C0G