SR201A222GAA
SR201A222GAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2200pF C0G.
Інші пропозиції SR201A222GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A222GAA SR201A222GAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2200pF C0G