SR201A222KAA
SR201A222KAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 RAD
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR201A222KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A222KAA SR201A222KAA Виробник : AVX avx_10032019_SR-old.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 10% C0G