SR201A222KAT
SR201A222KAT AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR201A222KAT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A222KAT SR201A222KAT Виробник : AVX avx_10032019_SR-old.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 10% C0G