SR201A270FAATR2
SR201A270FAATR2 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 27pF C0G .2LS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A270FAATR2 SR201A270FAATR2 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 27pF C0G .2LS