SR201A270JAR
SR201A270JAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 27pF 5% C0G.
Інші пропозиції SR201A270JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A270JAR SR201A270JAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 27pF 5% C0G