SR201A271FAA
SR201A271FAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 270PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF C0G .2LS.
Інші пропозиції SR201A271FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A271FAA SR201A271FAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF C0G .2LS