SR201A272FAA
SR201A272FAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2700PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF C0G .2LS.
Інші пропозиції SR201A272FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A272FAA SR201A272FAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF C0G .2LS