Продукція > AVX > SR201A272JAATR1
SR201A272JAATR1
SR201A272JAATR1 AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2700pF 5% Radial
на замовлення 932 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A272JAATR1 SR201A272JAATR1 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 2700PF 100V NP0 RADIAL