SR201A272KAA
SR201A272KAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2700PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2700pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR201A272KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A272KAA SR201A272KAA Виробник : AVX avx_10032019_SR-old.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2700pF 10% C0G