SR201A330JAA
SR201A330JAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 33PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 33pF 5% C0G.
Інші пропозиції SR201A330JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A330JAA SR201A330JAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 33pF 5% C0G