SR201A332GAA
SR201A332GAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF C0G.
Інші пропозиції SR201A332GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A332GAA SR201A332GAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF C0G