Продукція > AVX > SR201A332KAA
SR201A332KAA
SR201A332KAA AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% C0G
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A332KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A332KAA SR201A332KAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL