SR201A332KAR
SR201A332KAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR201A332KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A332KAR SR201A332KAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% C0G