SR201A390JAR
SR201A390JAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 39PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 39pF 5% C0G.
Інші пропозиції SR201A390JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A390JAR SR201A390JAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 39pF 5% C0G