SR201A391GAA
SR201A391GAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 390PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 390pF C0G.
Інші пропозиції SR201A391GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A391GAA SR201A391GAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 390pF C0G