Продукція > AVX > SR201A391JAR
SR201A391JAR
SR201A391JAR AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 390pF 5% C0G
на замовлення 971 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A391JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A391JAR SR201A391JAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 390PF 100V NP0 RADIAL