SR201A470GAA
SR201A470GAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 47PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 47pF C0G.
Інші пропозиції SR201A470GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A470GAA SR201A470GAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 47pF C0G