SR201A471FAA
SR201A471FAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G .2LS.
Інші пропозиції SR201A471FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A471FAA SR201A471FAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G .2LS