Продукція > AVX > SR201A471GAA
SR201A471GAA
SR201A471GAA AVX
avx_10032019_SR-old-1823535.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 470 pF C0G (NP0) 2 % 2.54 mm
на замовлення 899 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A471GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A471GAA SR201A471GAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL