Продукція > AVX > SR201A471JAATR2
SR201A471JAATR2
SR201A471JAATR2 AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF 5% C0G
на замовлення 5990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A471JAATR2 SR201A471JAATR2 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL