SR201A472FAA
SR201A472FAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF C0G .2LS.
Інші пропозиції SR201A472FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A472FAA SR201A472FAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF C0G .2LS