SR201A472FAR
SR201A472FAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF C0G .2LS.
Інші пропозиції SR201A472FAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A472FAR SR201A472FAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF C0G .2LS