SR201A472JAR
SR201A472JAR KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF C0G RoHS Long Leads 5%
на замовлення 1298 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A472JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A472JAR SR201A472JAR Виробник : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm
на замовлення 337 шт:
SR201A472JAR SR201A472JAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V NP0 RADIAL