SR201A472JARTR2
SR201A472JARTR2 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF 5% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A472JARTR2 SR201A472JARTR2 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF 5% Radial