SR201A511GAR
SR201A511GAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 510PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 510pF C0G.
Інші пропозиції SR201A511GAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A511GAR SR201A511GAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 510pF C0G