SR201A560FAA
SR201A560FAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 56PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 56pF C0G.
Інші пропозиції SR201A560FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A560FAA SR201A560FAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 56pF C0G