SR201A561FAR
SR201A561FAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 560PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 560pF C0G.
Інші пропозиції SR201A561FAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A561FAR SR201A561FAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 560pF C0G