SR201A561KAR
SR201A561KAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 560PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 560pF 10% Radial.
Інші пропозиції SR201A561KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A561KAR SR201A561KAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 560pF 10% Radial