SR201A562KAA
SR201A562KAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5600PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 5600pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR201A562KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A562KAA SR201A562KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 5600pF 10% C0G