SR201A680JAR
SR201A680JAR KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 68pF C0G 5%RoHS Long Leads
на замовлення 69 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A680JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A680JAR SR201A680JAR Виробник : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 68 pF C0G (NP0) 5 % 2.54 mm
на замовлення 926 шт:
SR201A680JAR SR201A680JAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 68PF 100V NP0 RADIAL