SR201A681FAA
SR201A681FAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF C0G.
Інші пропозиції SR201A681FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A681FAA SR201A681FAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF C0G